středa 17. září 2014

Svatba Ninky a Vojty

V sobotu 6. září měli Ninka a Vojta velký den. Byl to totiž jejich svatební den. 

Moje ségra je od soboty mladá paní Kovalová a prý jí náramně baví teď zvedat telefony a poslouchat zděšení volajícího, že se patrně dovolal na špatné číslo.

Svatební den začal pro všechny brzy ráno, i když obřad byl až od 14 hodin. Nejvíce napilno určitě měla po ránu nevěsta.
Když životní změna tak ne pouze změna příjmení, ale rovnou i změna účesu.V mezičase, kdy byla nevěsta u kadeřnice, jsme měli prostor pro rodinné přípravy.Obřad se konal na krásném místě - v Kinského zahradě, na vyhlídce na Prahu. Nina s Vojtou byli chvílemi dojatí, chvílemi asi nervózní, ale ze všeho nejvíc byli šťastní a usměvaví. Po obřadu následovalo tradiční focení.
Na první fotce je naše rodina, na další jsou Kovalovi a Matějkovi, na třetí fotce jsou Kovalovi s našimi přáteli z Anglie a na poslední fotce jsou se svědky - Evčou a Peťákem.Svatební mejdan se konal již tradičně u našich na zahradě (svatbu jsme tam slavili my i můj brácha s Lelí). A slavilo se divoce do pozdních nočních hodin. Tak to jsou oni - Ninka a Vojta Kovalovi.
Oni a jejich psí kluci Jeníček a Cedric. Oni - velkej a malá. Oni - šťastní novomanželé. Oni - s úsměvem na společné cestě.Ninko, Vojto - přejeme Vám hlavně spoustu štěstí a vzájemného porozumění a respektu. 

1 komentář:

  1. Úžasné fotky a nevěstě to neuvěřitelně sluší. Ten účes jí dokonale sedl :)

    Radu UltimateChic

    OdpovědětVymazat