pátek 20. prosince 2013

Vánoční přání a krmení zvířat

Terezka měla výborný nápad – začít s adventní tradiční vycházkou do lesa, kam s dětmi doneseme zvířatům něco dobrého k jídlu. Z nápadu jsme byly nadšené všechny.

Vánoční přání a krmení zvířat.
Wendy ještě vymyslela, že bychom mohli posílat lodičky se svíčkou a poslat si tak vánoční přání. Voda v potoce byla na takové malé lodičky poměrně divoká a tak jsme si z kamenů vytvořili tůňku, aby alespoň chvíli loďky mohly plout. Bohužel jsme nešli všichni, ale za ty, kteří nemohli, jsme poslali lodičku s přáním. Snad se nám přání vyplní.

Zvířatům do lesa v Šárce nosí jídlo více lidí, tak snad přes zimu nebudou hladová.Prvně s námi dnes vyrazila na „komandí výlet“ Lelí se Sárinkou. Jsem moc ráda, že se holky k nám přidaly a doufám, že se Lelí výlet líbil.

Těším se, že příští rok z toho budou děti mít taky takovou radost, jako jsme měli dnes my.
Krmení dětí.

4 komentáře:

 1. Výlet byl parádní, moc děkuju, že jste mě s sebou holky, vytáhly. Bylo to super a už se moc těším na další!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byly jsme moc rády, že ses k nám přidala :) V lednu zase něco vymyslíme. Kromě běžného venčení dětí a psů i nějaký výlet nebo návštěvu kavárny :)

   Vymazat
 2. To je moc hezký nápad s tím vánočním přáním. Asi se budeme opičit a pošleme si takhle přání novoroční. Hani, děkuji za tip (samozřejmě i ten zvířecí).

  Krásné vánoční svátky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také se mi ten nápad moc líbil. Tak ať se Vám ta novoroční přání splní :)

   Vymazat